Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Świba: Spotkanie Opłatkowe z „Ołówkiem”

W minioną niedzielę, 17 stycznia w kościele parafialnym pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świbie podopieczni wraz z rodzinami, wolontariusze oraz przyjaciele Stowarzyszenia Ołówek po raz kolejny mieli okazję spotkać się na kolędowaniu połączonym z łamaniem się opłatkiem.

Spotkanie to rozpoczęło się od adoracji Najświętszego Sakramentu, a następnie udziału w Mszy Świętej. Dzięki uprzejmości scholi z parafii św. Floriana w Opatowie pod opieką pana Marka Kowalskiego odbyło się wspólne śpiewanie najpiękniejszych polskich kolęd, dzięki którym można było ponownie poczuć radość z Bożego Narodzenia.

Kolędowanie z OłówkiemKolędowanie z Ołówkiem
Po zakończeniu kolędowania w kościele uczestnicy udali się na plebanię gdzie po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Następnie nadszedł czas na rozmowy przy kawie i domowych wypiekach, a każdy z podopiecznych i wolontariuszy otrzymał swój nieco spóźniony, świąteczny prezent.

Kolędowanie z OłówkiemKolędowanie z Ołówkiem
Tego dnia członkowie Stowarzyszenia „Ołówek” złożyli podziękowania pani Edycie Rybczyńskiej oraz jej uczniom z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Kępnie za zorganizowanie wspaniałego treningu Fit’N’Roll, w trakcie którego były zbierane fundusze dla naszego Stowarzyszenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym pięknym dniu, a także osobom którym pomimo usilnych starań nie udało się dotrzeć na miejsce – wiemy, że byliście z nami sercem, za co my z całego serca jeszcze raz dziękujemy

Kolędowanie z OłówkiemKolędowanie z Ołówkiem

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

i Ich Rodzin „Ołówek” 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
Aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie. BRANŻA HANDLOWA Zawód DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY– 1 osoba, Wykształcenie średnie techniczne – budownictwo,...

Zamknij