Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Stracił prawo jazdy

13 września br. około godz. 11 w Mroczeniu, patrol Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy marki Rover.

Kierowca samochodu, 23-latek z gm. Baranów, kierował w terenie zabudowanym z prędkością o 65 km/h przekraczającą dozwoloną na tym odcinku prędkość.

Mundurowi zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy, które teraz przesłane zostanie do Starosty, a ten wyda decyzję, na podstawie której przez najbliższe 3 miesiące 23-latek nie wsiądzie za kierownicę.

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pozar_Grebanin_2
Pożar w Grębaninie

5 września przed godz. 22:00 do PSP w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w kotłowni w jednym z zakładów produkcyjnych...

Zamknij