Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Stowarzyszenie ‚Ołówek’ zaprasza na Warsztaty Na Piątkę

Nie Siedź w domu! Wyjdź do ludzi !!!

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością i Ich Rodzin OŁÓWEK zaprasza do wzięcia udziału w akcji: WARSZTATY NA PIĄTKĘ organizowaną w dniach 18-20 marca.

Stowarzyszenie Ołówek zaprasza na warsztaty

Inicjatywa ta ma na celu wspieranie rozwoju pasji i talentów wśród osób z niepełnosprawnością i osób pełnosprawnych, poprzez organizację różnorakich warsztatów, prowadzonych przez specjalistów w danych dziedzinach. 
Pięć warsztatów, w pięciu różnych miejscach, prowadzonych przez specjalistów zarażających swoją pasją! Możesz wziąć udział w każdym z nich!
Interesujesz się fotografią? Kochasz Tolkiena i Chciałbyś się nauczyć pisma elfickiego? A może drzemie w Tobie wokalny talent i Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Kochasz teatr a Twoim naturalnym środowiskiem jest scena? A może Chciałbyś po prostu nauczyć się pomagać drugiemu człowiekowi?
Przyjdź na darmowe warsztaty. Przekonaj się że warto rozwijać Swoje talenty, poznawać nowych ludzi i odkrywać nowe pasje! Nic nie tracąc Masz okazję przeżyć fantastyczną przygodę, która pozwoli Ci inaczej spojrzeć na świat, w którym wszystko jest możliwe!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w warsztatach:

1. ,,W świecie Tolkiena- kaligrafia elficka” – warsztaty kaligraficzne prowadzi Zuzanna Chróścik
Piątek 18.03 od godziny 16:00 w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. Tadeusza Piotra Potworowskiego w Kępnie.

2. „Kępno trzecim okiem” – Dwudniowe warsztaty fotograficzne, prowadzone przez Patryka Biegańskiego.
19.03 o godzinie 9:00, zbiórka przy fontannie na rynku
20.03 Niedziela Caffe & Pub „Gramofon” godzina 12:00

3. ,,Rusz głową, odkryj siebie” warsztaty teatralne prowadzone przez aktorów wrocławskiego teatru Jesteśmy – Agnieszkę Masior i Damiana Szydłowskiego
19.03 od 12:00 Liceum Ogólnokształcące imienia mjra. H. Sucharskiego

4. Dwudniowe warsztaty ,,Warto pomagać”-
18.03, 14:00 Sala Gimnastyczna przy LO imienia mjra. H. Sucharskiego, kurs pierwszej pomocy poprowadzą uczniowie liceum, działający w szkolnym zespole pierwszej pomocy.
19.03, 15:00 Publiczna Biblioteka Powiatowa – spotkanie ze specjalistami – Hanna Tomalik, Beatą Biczysko i Martą Puchała, dotyczące funkcjonowania osób niepełnosprawnych w społeczeństwie.

5. ,,Boski SOuL” warsztaty wokalno-instrumentalne prowadzone przez pasjonatki muzyki Martynę Kaczor i Joanna Samolewską, 19.03, 11:00 na plebani przy kościele parafialnym pod wezwaniem św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świbie.

Zapraszamy również serdecznie na otwarte spotkania organizowane z ramach akcji ,,Warsztaty na Piątkę”:

1. W sobotę 19.03 Caffe & Pub Gramofon ,,Rok w górach” spotkanie z fotografem Patrykiem Biegańskim . Spotkanie rozpocznie się o godziny 19:00

2. W niedziele 20.03 w Kościele parafialnym pod wezwaniem św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świbie o godzinie 16:00 zapraszamy na koncert zespołu ,,Piąty wyraz”. Koncert pod tytułem: ,,Chwalmy Go śpiewem… jest zwieńczeniem akcji ,,Warsztaty na Piątkę”.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji oraz poszczególnych wydarzeń i zapisów na warsztaty są dostępne na stronach internetowych:
https://www.facebook.com/warsztatyNaPiatke
https://www.facebook.com/stolowek

Współorganizatorzy ,,Warsztatów na Piątkę”:
1. Muzeum Ziemi Kępińskiej im. Tadeusza Piotra Potworowskiego w Kępnie.
2. Caffe & Pub „Gramofon”
3. Powiatowa Biblioteka Publiczna

Organizatorzy

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spektakl 'Ostatnie Mądrości' w GBP w Trzcinicy
Trzcinica: Spektakl teatralny w GBP

7 marca 2016 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy odbył się spektakl promujący czytelnictwo pt. „Ostatnie mądrości”. Widzami przedstawienia...

Zamknij