Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Spotkanie ze stylistką

W piątek 8 grudnia 2017 r. w Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbyło się spotkanie ze stylistką i kreatorem wizerunku, Alicją Bogdan, autorką książki „Piękna każdego dnia. 365 wskazówek stylistki”.

Alicja Bogdan jest dyplomowaną stylistką, kolorystką i kreatorem wizerunku. Pracuje z ludźmi na całym świecie, a obecnie prowadzi internetowe szkolenia dla osób chcących, podobnie jak ona, zostać osobistym stylistą i udzielać innym pomocnych rad dotyczących wizerunku. 

spotkanie-ze-stylistka-biblioteka (1)

Podczas spotkania z czytelnikami Alicja Bogdan pomagała odkryć gościom swoje naturalne piękno. Oprócz prezentacji zawierającej kilka prostych zasad mówiących o tym, na co wystarczy zwracać uwagę każdego dnia, aby wyglądać jeszcze lepiej, podczas spotkania przeprowadzone zostało krótkie ćwiczenie w formie pracy w grupach – każdy z gości mógł poznać i jednocześnie pomóc rozpoznać innym swój typ sylwetki. W oparciu o nie, stylistka prezentowała triki i zasady eksponowania swoich mocnych stron. Co odważniejszym, chętnym gościom, pani Alicja pomagała na forum odkryć zalety i cechy ich figur. 

Najważniejsze jednak to, że podczas spotkania w Bibliotece uczestnicy warsztatu nie wychodzili z myślą o tym, co jeszcze powinni w sobie poprawić, ale świadomi tego, że każdy jest jedyną, niepowtarzalną i wyjątkową osobą, i to właśnie nie tylko na tym, co zewnętrzne, lecz właśnie na świadomości swojej wartości należy budować swój wizerunek. Aby obejrzeć fotorelację ze spotkania, wystarczy wejść na stronę Biblioteki: www.waszabiblioteka.pl w zakładkę ”Galeria”.

spotkanie-ze-stylistka-biblioteka (3)

Dorota Paszko

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
wigilia-Turek (1)
Wigilia jakiej jeszcze nie było

Z powiatu kępińskiego na uroczystą wigilię autokarem do Turku udały się 53 osoby aby reprezentować samorządowców z naszego regionu. Byli...

Zamknij