Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Sportowe zmagania w Wodzicznej

 

W niedzielne popołudnie na boisku do siatkówki plażowej w Wodzicznej rozegrany został turniej o puchar Wójta Gminy Trzcinica.

Po zaciętych zmaganiach zwyciężyła drużyna z Mikorzyna otrzymując z rąk Wójta Gmina Trzcinica Grzegorza Hadzika puchar. Rozgrywki są kontynuacją rozgrywek w ramach Gminnej Ligii Piłki Siatkowej tym razem z wykorzystaniem powstałego w ubiegłym roku boiska do piłki siatkowej.

Turniej siatkówki w Wodzicznej

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
V Braliński Cross Rowerowy
Rowerowa rywalizacja na Pólku

5 czerwca już o raz piąty odbył się Braliński Cross Rowerowy im. Jana Lissowskiego o Puchar Wójta Gminy Bralin. Cross...

Zamknij