Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Sportowa sobota w Trzcinicy

4 kwietnia br. w godzinach popołudniowych na Orliku w Trzcinicy odbył się konkurs rzutów karnych przygotowany i przeprowadzony przez Animatorów sportu.

W rozgrywkach udział wzięło łącznie 14 uczestników, którzy zostali podzieleni na 2 grupy 7 – osobowe. O przydziale do danej grupy decydowało losowanie. Przyjęty system rozgrywek polegał na wyłonieniu z każdej grupy 3 najlepszych uczestników.

Sportowa sobota na Orliku w Trzcinicy

Konkurs polegał natomiast na strzelaniu jak również bronieniu strzałów z rzutu karnego. Po rozegraniu fazy grupowej najskuteczniejszymi zawodnikami okazali się: Piasecki Przemysław, Kupczak Jakub, Oszenda Jakub, Koziński Maks, Kalis Dominik i Nasiadek Aleksander, którzy awansowali do fazy finałowej. W tej części rozgrywek również strzelano i broniono rzuty karne wykonywane przez pozostałych uczestników. Ostatecznie po 2 seriach dogrywki w turnieju zwyciężył Jakub Kupczak, 2 miejsce zajął Aleksander Nasiadek, natomiast 3 miejsce Dominik Kalis. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.
Podczas turnieju panowała bardzo miła atmosfera, a na zakończeniu wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach rozegrali mecz towarzyski.

Sportowa sobota na Orliku w Trzcinicy

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Organizacje pozarządowe otrzymały dotacje
Organizacje pozarządowe otrzymały dotacje

W dniu 8 kwietnia 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kępnie podpisano umowy z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie...

Zamknij