Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Spełnione marzenia Szymona i Kacpra

Dwóch uczniów ZSS, Szymon i Kacper to najwierniejsi fani serialu Rodzinka.pl, którzy od dawna marzyli o spotkaniu z aktorami grającymi w nim główne role.

Udało  się spełnić ich marzenie i w piątek, 15 września chłopcy razem z opiekunami i swoimi mamami gościli w warszawskim studio TVP, gdzie zwiedzili cały plan zdjęciowy, uczestniczyli w nagrywaniu scen do nowego sezonu, a przede wszystkim poznali swoich serialowych ulubieńców. Wielką niespodzianką okazało się to, że na planie byli obecni nie tylko aktorzy pierwszoplanowi, ale wszyscy dotychczas występujący w serialu. 

Źródło: www.starostwo.kepno.pl

spelnione-merzenia-szymon-kacper (4) spelnione-merzenia-szymon-kacper (6)

spelnione-merzenia-szymon-kacper (2) spelnione-merzenia-szymon-kacper (3) spelnione-merzenia-szymon-kacper (5)

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policja Kepno
Nietrzeźwy sprawca wypadku

W Kępnie 22 września w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu ulicy Osińskiej z ulicą Reymonta doszło do kolizji drogowej.  40 letni mężczyzna...

Zamknij