Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Spektakl pod Gwiazdami

Już po raz drugi odbył się w Trzcinicy Spektakl pod Gwiazdami, którego organizatorem było Towarzystwo Społeczne Tilia z Wodzicznej.

Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy, Zarząd Tilii postanowił powtórzyć wydarzenie. Spektakl pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Bożeny Henczycy, zgromadził ponad 500 osób, w tym wielu gości z powiatu kępińskiego i powiatu ostrzeszowskiego. W pierwszej części imprezy wystąpił Chór Zespołu Szkół w Trzcinicy pod dyrygenturą Renaty Adamskiej. Dzieci z Zespołu Szkół w Trębaczowie zaprezentowały przezabawne przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek szuka Księcia”, młodzież przygotowywały panie Dorota Więckowska i Marcelina Smyczyńska. Na zakończenie Spektaklu wspaniałą „Biesiadą” gości bawił Zespół „Zaprośnianki” z Kraszewic pod kierownictwem Macieja Zadki.

spektakl-005
Po części artystycznej seniorzy oraz mieszkańcy gminy Trzcinica mogli skorzystać z poczęstunku, serwowanego przez Państwo Jolantę i Sylwestra Maryniaków z Rychtala, a także skosztować pysznych wypieków mieszkanek gminy Trzcinica. Nad bezpieczeństwem gości czuwali druhowie z OSP Trzcinica. Całość tegorocznego Spektaklu zakończyła wspólna zabawa do późnych godzin wieczornych.
Na realizację zadania „II Spektakl pod Gwiazdami” Towarzystwo Społeczne Tilia pozyskało dofinansowanie w kwocie 1.500 zł ze środków Gminy Trzcinica, w ramach otwartego konkursu ofert.
- Ogromnie cieszy mnie fakt, że po raz kolejny nasi wspaniali goście nie zawiedli! Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które poświeciły swój wolny czas i siły na pomoc w organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Bez zaangażowania i wsparcia tych osób, nie było by to możliwe .
Mam nadzieję, że nasz Spektakl na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Gminy Trzcinica – podsumowuje Bożena Henczyca – Prezes Towarzystwa Społecznego Tilia.

spektakl-001 spektakl-002 spektakl-003 spektakl-004 spektakl-006

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
wyjazd integracyjny w rodzinie siłą (1)
W rodzinie siła

Za nami wyjazdowy warsztat rozwijający umiejętności interpersonalne dla rodzin zastępczych z powiatu kępińskiego w ramach projektu „W rodzinie siła”. Grupa...

Zamknij