Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Słupia: Przedstawiciele ARiMR czytali przedszkolakom

 W piątek 6 października 2017r. Publiczne Przedszkole Samorządowe w Słupi p. Kępnem odwiedzili przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kępnie.

CIMG0165W ramach wsparcia ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” Marek Potarzycki kierownik Biura Powiatowego w Kępnie wraz z inspektor Paulą Wróbel przeczytali dzieciom w wieku pięciu i sześciu lat publikacje „Mam przyjaciół rolników” oraz ,,Maszyny i pojazdy w gospodarstwie rolnym”. W spotkaniu uczestniczyła Pani Grażyna Gruszka Dyrektor Zespołu Szkół oraz opiekunki obu grup dzieci. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały ciekawych opowieści. Po wspólnej lekturze przyszedł czas na krótką pogawędkę oraz zabawę, podczas której rozwijano dziecięcą wyobraźnię i wzbogacano wiedzę przedszkolaków o rolnictwie. Dzieci wykazały się znajomością tematów związanych z wykonywaną pracą w prowadzeniu gospodarstwa i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa na wsi. Następnie dzieci zostały obdarowane upominkami w postaci zestawów kredek, pisaków, książeczek i baloników. Na zakończenie spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcia.

CIMG0156 CIMG0158CIMG0162

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Plakat legimi
Kępno: A może e-book ?

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie poszerza ofertę o książki w formie e-booków. Pozycje w tej formie dostępne są dla czytelników...

Zamknij