Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Rowerem do Bolesławca

W sobotę 26 lipca odbył się zorganizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca.

45 uczestników rajdu, którego Komandorem był Dominik Makosch przejechało trasą, która wiodła  z Kępna poprzez Jankowy, Donaborów, Biadaszki, Trzebień, Opatów, Podbolesławiec do Bolesławca.

Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (10)

Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (8)

Na miejscu rowerzyści po odpoczynku oraz posiłku w restauracji zwiedzili ruiny zamku średniowiecznego podziwiając zarazem panoramę okolicy z dwudziesto-dwu metrowej wieży. 

Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (5) Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (12)

Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (1)

Idealna pogoda oraz brak przeszkód na trasie sprawiły, że wszyscy wrócili zadowoleni do Kępna. 

Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (11) Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (9) Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (2) Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (4) Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (6)

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Droga w miejscowości Dzierążnik
Budowa dróg w gminie Trzcinica zakończona

23 lipca 2015 roku w Gminie Trzcinica odbył się odbiór wybudowanych w bieżącym roku dróg. Oprócz budowy dróg były remontowane...

Zamknij