Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Robert Ciesielski nowym komendantem

25 lipca br. Roman Kuster – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, oficjalnie powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, podinsp. Robertowi Ciesielskiemu – dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie. W stan spoczynku przeszedł dotychczasowy szef kępińskiej jednostki, mł. insp. Waldemar Tyrański. Uroczyste przejęcie obowiązków nastąpiło w obecności policjantów oraz samorządowców i przedstawicieli instytucji współpracujących z komendą.

25 lipca br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyła się uroczysta odprawa, podczas której Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, insp. Roman Kuster powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, podinsp. Robertowi Ciesielskiemu. Swoje stanowisko zdał natomiast dotychczasowy komendant – mł. insp. Waldemar Tyrański, który oficjalnie przeszedł na emeryturę.

Insp. Roman Kuster podziękował mł. insp. W. Tyrańskiemu za zaangażowanie w pracę, podkreślając jednocześnie, że trzeba wiele wysiłku i zawodowej pasji, aby służyć w mundurze przez 31 lat. Wręczył także emerytowanemu komendantowi pamiątkowy zegarek. Sam mł. insp. W. Tyrański podkreślał, że praca w Kępnie była dla niego zaszczytem i wyróżnieniem. Podziękował wszystkim obecnym za współpracę a następnie – po raz ostatni – odmeldował się z pełnionej służby.

Słowa uznania za pracę przesłali także zaproszeni goście. Starosta Witold Jankowski podkreślał, że była to wzorowa współpraca. Natomiast Prokurator Rejonowy Emilia Mielcarek – Wojciechowska, dodawała, że jest olbrzymią stratą dla Policji, że odchodzą z jej szeregów tak doświadczeni i bogaci w wiedzę ludzie.

Było to jednak nie tylko święto odchodzącego na emeryturę dotychczasowego szefa jednostki w Kępnie. Wiele ciepłych słów skierowano pod adresem pełniącego obecnie te obowiązki, podinsp. Roberta Ciesielskiego. Życzono mu sukcesów, wspaniałych działań, dobrych wyników oraz równie udanej współpracy z jednostkami.

img_9619 img_9621img_9624 img_9633 img_9648img_9652źródło: KPP w Kępnie

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
kepno-senator-mikolajczyk-4
Kępno: „Senator z ludźmi i dla ludzi”

„Senator z ludźmi i dla ludzi” w Kępnie Program „Rodzina 500 plus”, przywrócenie obowiązku szkolnego dla dzieci siedmioletnich oraz likwidacja...

Zamknij