Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Reserved, House, Cropp i Sinsay w Quick Park Kępno

Galeria handlowa Quick Park w Kępnie podpisała umowę najmu 2 822 m2 powierzchni z polskim koncernem odzieżowym LPP. Dzięki umowie klienci galerii handlowej odwiedzą salony czterech najpopularniejszych marek odzieżowych firmy – Reserved, House, Cropp i Sinsay. Będą to pierwsze sklepy ogólnopolskich marek w regionie. Uroczyste otwarcie Quick Parku zaplanowane jest na drugą połowę 2018 roku.

LPP SA jest jedną z najszybciej rozwijających się firm odzieżowych w Europie Środkowej i Wschodniej, której przychody w 2015 roku przekroczyły 5 mld zł. Firma od ponad 20 lat działa w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku fashion. Koncern zarządza 6 znanymi markami: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay i marką premium – Tallinder. Firma posiada sieć liczącą ponad 1 600 sklepów i tworzy miejsca pracy dla 20 tys. osób. LPP należy do giełdowego indeksu WIG20, który generuje istotną część obrotów na GPW w Warszawie oraz do prestiżowego indeksu MSCI Poland.

Łączna powierzchnia najmu LPP w Quick Park Kępno wyniesie 2822 m2, a poszczególne sklepy zajmą powierzchnię: Reserved 1738 m2, House 354 m2, Cropp 365 m2 i Sinsay 365 m2.

Z przyjemnością mogę ogłosić, że LPP będzie jednym z naszych największych najemców w Quick Parku Kępno. Będą to jedyne salony czterech marek należących do firmy LPP w regionie. – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. leasingu Real2B Development.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

quickpark

QUICK PARK KĘPNO

Centrum Handlowe Quick Park Kępno będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Zaoferuje 45 sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych na 12 100 m2 powierzchni najmu. W obiekcie znajdzie się również jedyne w regionie wielosalowe kino – OH Kino. Dla klientów i gości do dyspozycji zostanie oddany parking na około 355 samochodów.

Quick Park Kępno zlokalizowane będzie na granicy Kępna i Baranowa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 z Poznania do Bytomia, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych.

Projekt Quick Parku opracowało biuro architektoniczne MOFO Architekci.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
Oferty pracy

Pracownicy poszukiwani za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie. Oferty aktualne na dzień 20.01.2017r. BRANŻA HANDLOWA Zawód SPRZEDAWCA – 1...

Zamknij