Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Quick Park z Lidlem

Centrum handlowe Quick Park w Kępnie podpisało umowę z firmą Lidl Polska, która uruchomi swój pierwszy sklep w regionie. Uroczyste otwarcie galerii handlowej wraz ze sklepem zaplanowano na 2018 rok.

Lidl to popularna sieć sklepów spożywczych, której początki działalności w Polsce sięgają 2002 roku. Firma posiada ponad 600 sklepów na terenie całego kraju oraz zatrudnia ponad 15 000 pracowników.

– Kompletując najemców dla pierwszego w regionie centrum handlowego, Quick Park w Kępnie, dokładamy wszelkich starań by oferta, którą przedłożymy klientom odpowiadała ich gustom i aspiracjom zakupowym. W związku z tym do współpracy zapraszamy topowe i rozpoznawalne sieci handlowe. Lidl to niezaprzeczalnie czołowa sieć sklepów w Polsce, której zaufało miliony Polaków – mówi Marcin Andruszko, Dyrektor ds. Wynajmu Grupy Real2B.

Lidl to kolejny zakontraktowany najemca w centrum handlowym Quick Park w Kępnie. W I kwartale br. deweloper poinformował o umowie współpracy z siecią drogerii Rossmann, a w styczniu o kontrakcie na wynajem 2 822 m. kw. z LPP – właścicielem marek odzieżowych Reserved, House, Cropp i Sinsay oraz 600 m. kw. z Martes Sport – producentem i importerem odzieży i sprzętu sportowego w Polsce oraz wielosalowym kinem- OH Kino.

Bardzo się cieszymy, że dzięki współpracy z centrum handlowym Quick Park w 2018 roku zostanie otwarty sklep sieci Lidl w Kępnie. Naszą strategią jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym klientom dostępu do naszej oferty wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych, niskich cenach. Już dziś zapraszam wszystkich na uroczyste otwarcie – mówi Aleksandra Robaszkiewisz, PR Manager Lidl Polska

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem centrum Quick Park odpowiada firma Mallson Polska.

Kępno_04_LIDL (1)

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
PLAKAT 1
Kino SOKOLNIA: Premiera!

  PREMIERA ! Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D Gramy : 26.05 - 08.06 Szczegóły na stronie: www.kinosokolnia.org

Zamknij