Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Quick Park Kępno z siecią OH Kino

Galeria handlowa Quick Park w Kępnie podpisała umowę najmu 934 m2 powierzchni z polską siecią kin – OH Kino. Będzie to pierwsze w regionie wielosalowe kino, które w czterech salach pomieści blisko pół tysiąca widzów. Uroczyste otwarcie Quick Parku zaplanowane jest na drugą połowę 2018 roku.

quick parkOH Kino to sieć kin powstała z myślą o mieszkańcach mniejszych miejscowości, dotychczas nieposiadających kina w swoim regionie. Łączy w sobie zalety multipleksu z kameralną, domową atmosferą mniejszych obiektów.

Spółka OH Kino to grupa spółek inwestycyjnych skupiająca profesjonalistów od wielu lat zaangażowanych w sektor rozrywki oraz rynek nieruchomości w Polsce i w Europie. Zespół OH Kino od podstaw tworzył projekty kin wielosalowych wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie budowy oraz zarządzania kinami wielosalowymi.

Nasze centra handlowe oferują klientom podstawową ofertę handlową, jak również rozrywkę na najwyższym poziomie. Wartością dodaną naszych obiektów, doskonale wpisującą się w potrzeby mieszkańców mniejszych miejscowości, stają się więc butikowe, kilkusalowe kina. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z OH Kino, gdyż ich kameralny charakter idealnie wpisuje się w wizerunek naszych centrów handlowych Quick Park – mówi Jarosław Fijałkowski, Prezes Grupy Real2B.

Ideą przyświecającą powstaniu OH Kino było zapewnienie światowej rozrywki filmowej lokalnym społecznościom. Chcemy dostarczać bieżący repertuar i najnowsze premiery filmowe wszystkim miłośnikom kina, którzy dotychczas odmawiali sobie tej przyjemności ze względu na brak kina w regionie i związany z tym kilkudziesięciominutowy dojazd do centrum handlowego zlokalizowanego w sąsiednim mieście. To jest nasz cel, który z całą pasją realizujemy – wskazuje Paweł Trojan, prezes OH Kino Polska.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

QUICK PARK KĘPNO

Centrum Handlowe Quick Park Kępno będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Zaoferuje 45 sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych na 12 100 m2 powierzchni najmu. W obiekcie znajdzie się również jedyne w regionie wielosalowe kino – OH Kino. Dla klientów i gości do dyspozycji zostanie oddany parking na około 355 samochodów.

Quick Park Kępno zlokalizowane będzie na granicy Kępna i Baranowa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 z Poznania do Bytomia, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych.

Projekt Quick Parku opracowało biuro architektoniczne MOFO Architekci.

***

Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

***

Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami.

***

Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

***

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
kepno-kino-sokolnia-3
Kępno: Nowy wymiar kina „Sokolnia”

Najnowocześniejsze kino w regionie z systemem 4K (czterokrotność formatu FULL HD) zgodnym z hollywoodzkim standardem DCI (Digital Cinema Initiative), nagłośnieniem...

Zamknij