Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Przygotowania do Mistrzostw Polski

Przygotowania do Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym idą pełną parą.

Od 1 do 4 grudnia br. drużyna kolarzy przebywała na akcji szkoleniowej w Kobylej Górze. Natomiast 10 grudnia wzięła udział w V edycji CX Katowice, organizowanej w ramach Orlen Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym.
Już piąty raz kolarze wzięli udział w wyścigu przełajowym w Dolinie 3 Stawów w Katowicach. W latach ubiegłych często na podium stawali Tomek Bryłka i Maja Drelak. Tym razem w zawodach wystartowało 4  zawodników, Milena Drelak, Karol Przewdziek, Tomasz Czapczynski i Dariusz Drelak. Rywalizując w swoich kategoriach najwyższą lokatę uzyskała Milena Drelak – 5 miejsce i Dariusz Drelak – 6 miejsce. Karol Przewdzięk i Tomasz Czapczyński zajęli solidarnie 13 lokaty.

Opracowano na podstawie materiałów UG w Bralinie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSC01263
Kępno: Spotkali się na wigilii

W tym roku spotkanie opłatkowe Gminy Kępno obyło się 12 grudnia w hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na zaproszenie...

Zamknij