Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Przedszkole w Bralinie coraz bliżej

Okres związany ze znacznym spadkiem temperatur nie sprzyjał prowadzeniu niektórych prac przy budowie nowego przedszkola w Bralinie.

Z chwilą poprawy aury prace intensyfikują się. Przybywa pomieszczeń wyposażonych w płytki na podłodze. Podobnie rzecz się ma z instalacją sanitarną i elektryczną. Kształtuje się kolorystyka elewacji zewnętrznej. Przybyła już pierwsza dostawa gazu. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem terenu.

przedszkole-bralin-budowa (1) przedszkole-bralin-budowa (2) przedszkole-bralin-budowa (3) przedszkole-bralin-budowa (4)

Opracowano na podstawie materiałów UG w Bralinie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
606c25c475d87517492ef06221495e02_XL
Opatów: Rozbudowa kanalizacji

Rozstrzygnięto przetarg nieograniczony o udzielenie zamówienia publicznego pn „Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami kanalizacyjnymi na ul....

Zamknij