Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Potrącenie na przejściu dla pieszych

6 marca w godzinach popołudniowych w Kępnie doszło do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na ul. Solidarności w Kępnie.

Pokrzywdzony w zdarzeniu mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych, schodząc z niego został potrącony przez samochód marki Peugeot. Karetka Pogotowia Ratunkowego zabrała 35-letniego mężczyznę, mieszkańca Kępna – do szpitala. Za kierownicą pojazdu siedziała 21-latka z gm. Baranów. Wiadomo już, że kobieta była trzeźwa.

316-206001_g

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
fotob-900
Plebiscyt Sportowy rozstrzygnięty

Aktywność sportowych organizacji w promowaniu swoich podopiecznych a przede wszystkim wspaniałe osiągnięcia zawodników w minionym 2017 roku to najważniejsze atuty...

Zamknij