Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Poszukiwany Lider SZLACHETNEJ PACZKI w Kępnie!

Choć Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem i Drużyną Skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jacek WIOSNA Stryczek zaprasza do SZLACHETNEJ PACZKI Liderów.


Liderzy to osoby, które prowadzą projekt w miejscach, w których mieszkają. Kompletują zespoły wolontariuszy, pozyskują adresy rodzin żyjących w niezawinionej biedzie i dbają o przygotowanie jak najlepszej jakości pomocy. Tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, Paczka dotrze z pomocą w grudniu. Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!

 W Kępnie wciąż nie ma Lidera SZLACHETNEJ PACZKI… To znaczy, że jeśli go teraz nie znajdziemy, w grudniu Paczka nie będzie mogła dotrzeć z pomocą do osób potrzebujących. Obecnie w całej Polsce brakuje jeszcze 40 liderów.

Sprawdź w jakich miastach Twojego województwa szczególnie szukamy liderów: http://www.szlachetnapaczka.pl/tablica-ogloszen/action,get,id,2553,t,sprawdz-gdzie-szukamy-liderow-paczki.html

Jak się zgłosić?

1. Wejdź na www.superw.pl
2. Kliknij na mapę, znajdź niebieską strzałkę i zaznacz miejsce, w którym chcesz działać
3. Wypełnij i wyślij formularz rekrutacyjny.

- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób – mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projektu. – Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu
i udział w mądrej pomocy – dodaje.

Sam lider też zyskuje!

Budowanie relacji z innymi, podejmowanie decyzji i motywowanie – liderzy Paczki deklarują wzrost tych kompetencji. – Poczułam w sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy – mówi Ewa, doświadczona liderka Paczki.

W 2013 roku SZLACHETNA PACZKA zjednoczyła 617 000 osób – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie, a to już ponad 1,5% Polaków! W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Halinka Mlynkova, Anna Mucha, Szymon Majewski, Robert Lewandowski wraz z innymi sportowcami oraz Basia Kurdej-Szatan.
Wskocz na wyższy poziom pomagania!

Zostań liderem SZLACHETNEJ PACZKI w swoim mieście: www.superw.pl

Szlachetna Paczka Stowarzyszenie WIOSNA

Updated: 7 lipca 2014 — 16:37
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Muzeum Ziemi Kępińskiej - plakat
„Ziemia Kępińska – jedna historia” – konkurs

Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego zaprasza młodzież gimnazjalną i licealną z powiatu kępińskiego do udziału w projekcie "Ziemia...

Zamknij