Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Poszukiwana Emilia Wolko

Wydział Kryminalny kępińskiej policji poszukuje Emilii Wolko, mieszkanki Taboru Wielkiego. 18 lipca 2014 roku kobieta odebrała rentę w banku w Kępnie, po czym zaginęła bez wieści.

Emilia Wolko to kobieta niskiego wzrostu (157 cm), o szczupłej sylwetce (waga ok. 50 kg) i pociągłej twarzy. Inne cechy rysopisu to szare oczy, włosy pofarbowane na kasztanowo, widoczne braki w uzębieniu, prosty nos.

Zaginiona jest osobą upośledzoną w stopniu umiarkowanym, jednak zdolną do samodzielnej egzystencji. W przeszłości leczyła się psychiatrycznie.

Kobieta wyszła z domu ubrana w białą, koszulową bluzkę z krótkim rękawem oraz niebieskie jeansy. Nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego ani dowodu osobistego. Przy sobie posiada jedynie pobrane z banku pieniądze, w kwocie 620 zł.


Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obowiązkowe odblaski dla pieszych
Załóż odblask

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony...

Zamknij