Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Poszukiwali pacjenta

Policjanci z Kępna poszukiwali 33-letniego mieszkańca powiatu Wieruszowskiego, który w piżamie i na boso samowolnie oddalił się ze szpitala w Kępnie.

Do zdarzenia doszło dzisiaj tj. 11 maja br. kilka minut po godzinie 7:00. Mężczyzna wyskoczył przez okno szpitala i na boso, ubrany w piżamę uciekł. Mimo próby zatrzymania przez pracowników szpitala oddalił się w nieznanym kierunku. Dyżurny KPP w Kępnie od razu w rejon szpitala wysłał policjantów, którzy zapoznali się z rysopisem i niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania.

Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów około godziny 9:00, ukrył się na jednym z kępińskich osiedli. Nie umiał wytłumaczyć swojego zachowania.

33-latek został przekazany załodze karetki pogotowia i wrócił do szpitala na dalszą hospitalizację.

316-212655 316-212656

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
opatów2
Opatów: Zakończenie inwestycji

Dnia 15 maja 2018 r. w obecności przedstawicieli Inwestora, Inspektora nadzoru oraz przedstawicieli Wykonawcy- firmy INKADRO z Ostrowa Wielkopolskiego dokonano...

Zamknij