Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Poradnia Leczenia Bólu w kępińskim szpitalu

Od września br. w Szpitalu w Kępie rozpocznie działalność Poradnia Leczenia Bólu w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Poradnia Leczenia Bólu czynna będzie trzy razy w tygodniu tj. w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach od 8.00 do 12.00.

Świadczenia udzielane będą przez specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii lek. Zbigniewa Berę, lek. Iwonę Biegańską i lek. Artura Kubota. Rejestracja do poradni odbywać się będzie na podstawie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (np. lekarza POZ) pod nr tel. 62 7827321, 62 7827384 lub osobiście w rejestracji poradni specjalistycznych szpitala w Kępnie – bud. A – główne wejście do Szpitala.

W poradni tego typu prowadzi się leczenie pacjentów cierpiących z powodu:

- bólu związanego z Chorobą Parkinsona,
- bólu ośrodkowego związanego ze stwardnieniem rozsianym (SM),
- bólu w przebiegu choroby Alzheimera,
- neuralgii i neuropatii popółpaścowej,
- migrenowych bólów głowy,
- neuralgii podpotylicznej,
- dystonii ogniskowej twarzy,
- bólu związanego ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa,
- bólu nóg,
- dyskopatii,
- nerwobólów (nerwu kulszowego, trójdzielnego),
- przetrwałego bólu pourazowego,
- polineuropatii (m. in. niedokrwiennej, cukrzycowej),
- bólu reumatoidalnego.

Podstawowym celem terapeutycznym w leczeniu bólu przewlekłego jest zmniejszenie cierpienia pacjentów oraz powrót do optymalnego funkcjonowania w codziennym życiu.

Źródło: www.powiatkepno.pl

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Nowy sprzęt dla OSP Proszów

Dzięki staraniom prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej druha Jerzego Szymali, udało się nawiązać współpracę z firmą Velux z siedzibą w Namysłowie,...

Zamknij