Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Pomiany: Odbył się Festyn Rodzinny

31 maja 2018 roku w Pomianach odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Wszystkich obecnych powitał sołtys Pomian Piotr Kaczmarzyk.
Organizatorzy Rada Sołecka, Stowarzyszenie „Nasze Dzieci”, KGW i OSP w Pomianach zadbali i zatroszczyli się o wiele atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.
Odbyły się konkursy, rozgrywki sportowe i mecz piłki nożnej.
Imprezę wzbogaciły różnorodne zajęcia prowadzone przez animatorów i rodziców w ramach zadania „Aktywni razem w Pomianach”, które realizowało Stowarzyszenie „Nasze Dzieci” wraz z Prezes Natalią Najdek. Jak uzupełnia Wójt Gminy Grzegorz Hadzik chciałbym podziękować organizatorom festynu w Pomianach za włożony trud i wysiłek w przygotowanie tak wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dziękuję za pracę na rzecz integracji mieszkańców Pomian.

F 1 F 2 F 3 F 4 F 5 F 6

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
7310
Bralin: Wójt powitał najmłodszych mieszkańców gminy

1 czerwca 2018 r. w restauracji „ Złoty Kłos” odbyła się uroczystość powitania najmłodszych mieszkańców gminy Bralin. Wójt Roman Wojtysiak...

Zamknij