Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Policjanci odnaleźli zbiega

Osadzony w jednym z zakładów karnych na terenie województwa łódzkiego, wykonujący pracę w jednym z zakładów stolarskich zbiegł z miejsca wykonywania obowiązków zawodowych. Zatrzymali go policjanci Rewiru Dzielnicowych.

23 marca 2017 roku oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o ucieczce osadzonego w Zakładzie Karnym w Sieradzu, który pracował w jednym z zakładów stolarskich w gminie Łęka Opatowska. Na miejsce natychmiast wysłano patrole policyjne. Jeden z nich dostrzegł zbiega przy drodze krajowej nr 11. Odpowiadał on dokładnie rysopisowi poszukiwanego mężczyzny. Został zatrzymany – był to rzeczywiscie 29-letni osadzony, na co dzień mieszkaniec Łodzi. Mężczyzna odsiaduje wyrok karny za oszustwa. Jeszcze tego samego dnia Wydział Konwojowy przetransportował uciekiniera do właściwego Zakładu Karnego.

policja 

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
kepno-bhp-konkurs-5
Kępno: Joanna Nadolska laureatką konkursu o bhp w rolnictwie

W dniu 24 marca 2017r., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, przeprowadzono eliminacje szkolne XXIII edycji Regionalnego Konkursu...

Zamknij