Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Policjanci odnaleźli zbiega

Osadzony w jednym z zakładów karnych na terenie województwa łódzkiego, wykonujący pracę w jednym z zakładów stolarskich zbiegł z miejsca wykonywania obowiązków zawodowych. Zatrzymali go policjanci Rewiru Dzielnicowych.

23 marca 2017 roku oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o ucieczce osadzonego w Zakładzie Karnym w Sieradzu, który pracował w jednym z zakładów stolarskich w gminie Łęka Opatowska. Na miejsce natychmiast wysłano patrole policyjne. Jeden z nich dostrzegł zbiega przy drodze krajowej nr 11. Odpowiadał on dokładnie rysopisowi poszukiwanego mężczyzny. Został zatrzymany – był to rzeczywiscie 29-letni osadzony, na co dzień mieszkaniec Łodzi. Mężczyzna odsiaduje wyrok karny za oszustwa. Jeszcze tego samego dnia Wydział Konwojowy przetransportował uciekiniera do właściwego Zakładu Karnego.

policja 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
kepno-bhp-konkurs-5
Kępno: Joanna Nadolska laureatką konkursu o bhp w rolnictwie

W dniu 24 marca 2017r., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, przeprowadzono eliminacje szkolne XXIII edycji Regionalnego Konkursu...

Zamknij