Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Podsumowanie działalności GKS Trzcinica

16 grudnia 2017 r. w sali OSP w Trzcinicy odbyło się podsumowanie działalności Gminnego Klubu Sportowego Trzcinica, zajmującego się szkoleniem dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna.

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, Radny Powiatowy Tomasz Gatner, Proboszcz Parafii w Trzcinicy ks. kanonik Wiesław Cieplik, trener grupy młodzików Krzysztof Ludwiczak, przedstawiciele sponsorów (w tym firmy Solarek) oraz zawodnicy wraz z rodzicami i opiekunami.

1. GKS 2017Spotkanie otworzył Prezes Zarządu GKS Trzcinica Grzegorz Szar, który przywitał wszystkich zebranych uczestników oraz podziękował sponsorom za okazaną pomoc. GKS Trzcinica otrzymał także na potrzeby swojej działalności dotację z budżetu Gminy Trzcinica w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w ramach otwartego konkursu ofert. Następnie Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik podziękował za całokształt działalności, podjęty trud wychowawczy młodych mieszkańców poprzez sport oraz promowanie Gminy Trzcinica w różnych rozgrywkach i turniejach. Wójt przekazał kronikę, aby móc dokumentować liczne osiągnięcia i sukcesy. Podczas niektórych zawodów, które odbyły się w 2017 roku udział w nich brało nawet 40 młodych zawodników. Podczas spotkania podsumowano również takie wydarzenia z działalności klubu, jak wyjazd na mecz piłkarski do Wrocławia oraz zaprezentowano nowe stroje klubowe, ufundowanych przez firmę JAF-GEOTECHNIKA January Fusek oraz TREND-MOBILE Piotr Krowiarz.
Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny nie zabrakło licznych życzeń i ciepłych słów, w tym złożonych przez Proboszcza parafii w Trzcinicy ks. kanonika Wiesław Cieplika, również pełniącego funkcję jednego z trenerów w GKS Trzcinica, a także przez zaproszonych gości. Następnie jeszcze długo dyskutowano na temat planów na przyszłość i dalszej działalności klubu przy słodkim poczęstunku.

2. GKS 2017 3. GKS 2017 4. GKS 2017 5. GKS Trzcinica

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
dsc_0051
Spotkanie ws. obwodnicy Kępna

Wizja terenowa realizacji I odcinka obwodnicy Kępna w ciągu drogi ekspresowej S-11 odbyła się w poniedziałek, 18 grudnia. Po niej...

Zamknij