Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Piotr Reiss w Kępnie

Najmłodsi mieszkańcy Kępna mają okazję do przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody.

Już 12 maja na orliku przy ul. Nowowiejskiego 5 nastąpi oficjalne otwarcie Akademii Piłkarskiej Reissa. Gościem specjalnym na treningu będzie Piotr Reiss.

Nasza szkółka w Kępnie funkcjonuje od marca. Cały czas się rozwijamy, dołącza do nas coraz więcej dzieci. Już we wtorek, 12 maja chcemy oficjalnie przywitać młodych piłkarzy w gronie zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa. Przygotowaliśmy też dla nich niespodziankę. Na zajęcia zaprosiliśmy patrona szkółki – Piotra Reissa. Będzie do wspaniała okazja nie tylko do zdobycia autografu czy pamiątkowego zdjęcia, ale przede wszystkich do wysłuchania cennych porad i wskazówek od tak doświadczonego piłkarza. Jestem przekonany, że spotkanie z legendą pozostanie na długo w pamięci młodych piłkarzy – mówi Michał Żurecki, koordynator lokalizacji.

Kępno

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do wzięcia udziału w treningu! Młodzi piłkarze będą mieli okazję szkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem legendy Lecha Poznań.

Kiedy?:
Wtorek, 12.05.2015r.,
godz. 17.30 – roczniki 2008 – 2011
godz. 18.30 – roczniki 2007 i starsze
Miejsce:
Orlik, ul. Nowowiejskiego 5, Kępno

Wszystkich chętnych wzięciem udziału w zajęciach zapraszamy do rejestracji na stronie www.akademiareissa.pl. Więcej informacji pod nr tel. 502 741 749.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Urna - wybory
W powiecie kępińskim wygrał Komorowski

W niedzielę 10 maja odbyły się Wybory Prezydenckie.  Tym razem głosujący mieli do wyboru aż 11 kandydatów. W powiecie kępińskim...

Zamknij