Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Piaski: Zderzenie trzech samochodów

17 marca br. około godz. 07.20 oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o kolizji drogowej, która miała miejsce w Piaskach na drodze nr 11.

19-latek z gm. Łęka Opatowska kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył opla, za kierownicą którego siedział 20-latek z gm. Kępno. Ten z kolei uderzył w peugeota, którym kierowała 33-latka z gm. Łęka Opatowska.

Nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

źródło: KPP Kępno

Updated: 17 marca 2017 — 22:11
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
henczyca-3
Kępińskie spotkanie obywatelskie

Za nami pierwsze, ale jak zapewniają parlamentarzyści nie ostatnie spotkanie obywatelskie. Na zaproszenie poseł Bożeny Henczycy przybyło blisko 50 osób....

Zamknij