Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Perzów: Trwa budowa żłobka

Prace na budowie żłobka idą pełną parą, a postępy widać gołym okiem. Co najważniejsze wszystkie prace przebiegają zgodnie z planem i już w najbliższym czasie będziemy mogli podziwiać budynek zadaszony z wstawiona stolarką okienna i drzwiową.

Intensywne roboty trwają również w przedszkolu, którego modernizację obejmuje przedmiotowa inwestycja. Wykonywana jest wymiana wszystkich instalacji, przebudowa ciągów komunikacyjnych, łazienek, kuchni i kotłowni. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale już niedługo po zakończeniu prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych ekipa przystąpi do prac wykończeniowych w obu budynkach.

trwa budowa żlobka 1 trwa budowa żlobka 2

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ustronie Morskie 2016
Perzów: Wakacje w Ustroniu Morskim

  Dzieci z Gminy Perzów na wakacyjnym wypoczynku w Ustroniu Morskim. 30 osobowa grupa dzieci z gminy Perzów w okresie...

Zamknij