Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Perzów: Dofinansowanie dla GOK

Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie znalazł się wśród jedenastu instytucji w województwie wielkopolskim, które otrzymały dofinansowanie dla projektów kulturalnych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

GOK otrzyma dotację na organizację przeglądu amatorskich zespołów muzycznych, który odbędzie się w Perzowie 30 kwietnia.

Projekt pt. „Przegląd amatorskich zespołów muzycznych południowej Wielkopolski”, to przedsięwzięcie, które ma umożliwić młodym zespołom, pochodzącym z naszego regionu, debiut na scenie muzycznej. Impreza odbędzie się na terenach rekreacyjnych przy GOK w Perzowie, a jej planowany termin to 30 kwietnia. Motywem przewodnim imprezy będzie wykonanie utworu tematycznie związanego z regionem południowej Wielkopolski. W ramach projektu, zostanie zakupiony także sprzęt nagłaśniający, co jest konieczne do realizacji imprezy.

Ośrodkowi udało się uzyskać maksymalną kwotę dofinansowania, tj. 5135,50 zł co stanowi 50% całości kosztów organizacji przeglądu. Wśród jedenastu wniosków, którym zostało przyznane dofinansowanie, znalazły się głównie wielkobudżetowe projekty realizowane przez duże instytucje. Tym bardziej cieszy nas fakt, że udało się pokonać konkurencję, gdyż złożonych wniosków było naprawdę sporo, a nasz uzyskał jedną z najwyższych ocen punktowych. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych muzyków do zgłaszania się na nasz przegląd – podkreśla dyrektor GOK Grzegorz Zapolny.

GOK Perzów

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policja - Rozpoznanie Miniersko Techniczne
Kliny: Znalazł pocisk z II Wojny Światowej

W miniony weekend w Klinach, podczas wykonywania prac ziemnych, właściciel posesji odnalazł pocisk moździeżowy z okresu II wojny światowej. Właściciel...

Zamknij