Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Opatów: Zakończenie inwestycji

Dnia 15 maja 2018 r. w obecności przedstawicieli Inwestora, Inspektora nadzoru oraz przedstawicieli Wykonawcy- firmy INKADRO z Ostrowa Wielkopolskiego dokonano odbioru prac związanych z przebudową dróg gminnych ul. Konopnickiej, ul. Sienkiewicza i ul. Reymonta w Opatowie.

W ramach zadania przebudowano łącznie niespełna 400 mb drogi, wykonano zjazdy do posesji z kostki brukowej, a także wykonano kanalizację deszczową. Wartość wykonanych robót opiewała na kwotę 753 77,11 zł. brutto.

Ponadto, następnego dnia tj. 16.05.2018 r przeprowadzono odbiór drugiej realizowanej na osiedlu w Opatowie inwestycji. Zakończone bowiem zostały prace związane z budową sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami kanalizacyjnymi na ul. Szymborskiej, ul. Konopnickiej i ul. Sienkiewicza. Roboty instalacyjne wykonała firma HYDRO- INSTAL Józef Jeziorny z Wójcina, za kwotę 144 562,50 zł. brutto.

opatów

Przeprowadzone inwestycje to nie tylko kolejne metry asfaltu czy rurociągów, to przede wszystkim realna poprawa jakości życia mieszkańców naszej gminy i tych osób, którzy budując i przyprowadzając się tu stają się naszymi mieszkańcami. Wiem również, że dziś i na już jest jeszcze wiele inwestycji w toku przygotowań na terenie całej gminy, tak wodno- kanalizacyjnych jak i drogowych. Inwestycje te będziemy realizować zgodnie z przyjętymi założeniami budżetu na ten rok i planami na kolejne lata. Zdaję sobie jednak sprawę, że tak i tak nie dam rady stanąć na wysokości zadania i zadowolić wszystkich automatycznie na jutro - podsumował wójt Adam Kopis.

opatów2

Opracowano na podstawie materiałów UG z Łęce Opatowskiej.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
II etap a)
Obwodnica Kępna – etap II

Odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta i Gminy Kępno z przedstawicielami firmy Intercor, firmą Autostrada II sp. z o. o. w...

Zamknij