Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Olszowa: Wygrali ogólnopolski konkurs

Olszowa w gminie Kępno wygrała w ogólnopolskim konkursie NestlepoRusza Polskę. Nagrodą jest wybudowanie siłowni w plenerze.

Konkurs trwał od 5.04 do 06.07. poprzez głosowanie na www.nestleporusza.pl/. W konkursie wzięło udział ponad 700 miejscowości. W każdym województwie ma powstać jedna siłownia w plenerze. Olszowa uzyskała największą ilość głosów w województwie wielkopolskim i stała się jednym z szesnastu wygranych miejscowości w Polsce.

Jak mówi sołtys Olszowy Grzegorz BerskiW naszej miejscowości jeszcze przed możliwością głosowania była pełna mobilizacja .Następnie zaczęło się udostępnianie informacji o konkursie znajomym, rodzinie, na profilach różnych urzędów, znanych samorządowców itp. Od samego początku byliśmy w czołówce głosowania a w ostatnich dniach mieliśmy sporą przewagę którą utrzymaliśmy do końca. Dziękuję wszystkim którzy byli zaangażowani od początku do końca podczas głosowania na naszą miejscowość.

nestle-olszowa

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
trzcinica-festyn-9
Kuźnica Trzcińska: Sportowy festyn

W niedzielę 17 lipca 2016 roku w Kuźnicy Trzcińskiej odbył się Turniej Piłki Plażowej pod patronatem Wójta Gminy Trzcinica połączony...

Zamknij