Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Nowy sprzęt dla OSP Proszów

Dzięki staraniom prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej druha Jerzego Szymali, udało się nawiązać współpracę z firmą Velux z siedzibą w Namysłowie, która rozpatruje wnioski stowarzyszeń działających na rzecz społeczności lokalnej.

Straż pożarna z Proszowa złożyła wniosek z prośbą o dofinansowanie zakupu aparatów powietrznych, dzięki którym działania strażaków stają się skuteczniejsze i bezpieczniejsze a tym samym osoby poszkodowane mogą być szybciej ewakuowane z miejsca zdarzenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wniosek został wysłany do głównej siedziby firmy, która znajduje się w Danii. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu jednostka OSP otrzymała na swoje konto kwotę 8 500 zł co umożliwiło zakup wyżej opisanego sprzętu. Swoimi nowymi aparatami powietrznymi strażacy pochwalili się również Zastępcy Komendanta KP PSP w Kępnie, który przybył obejrzeć sprzęt.

P8280024

Opracowano na podstawie materiałów UG w Rychtalu.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
316-224214
Wypadek w Nowej Wsi Książęcej

26 sierpnia w miejscowości Nowa Wieś Książęca, kierujący Oplem Corsą na łuku drogi zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył...

Zamknij