Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Nowy dyrektor DPS w Rzetni

Nowym dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Rzetni został Zbigniew Tomczyk.Zdecydowała o tym jego innowacyjność działań i jego pomysły, Pan Zbigniew Tomczyk został wyłoniony podczas konkursu - poinformowała na konferencji prasowej wicestarosta Grażyna Jany. Oprócz niego o stanowisko dyrektora ubiegało się pięć osób. 

Zbigniew Tomczyk zastąpi na tym stanowisku zwolnioną niedawno Małgorzatę Wiśniewską. 21 maja odbyła się rozprawa sądowa w wyniku której została zawarta ugoda z była dyrektor DPS. Strona powodowa wycofa swoje odwołanie w wyniku czego zmieniono podstawę prawną rozwiązania stosunku pracy i stosunek pracy z Panią Wiśniewską zostanie rozwiązany za porozumieniem stron. Jest to sytuacja satysfakcjonująca obie strony i zamyka temat. – powiedziała Grażyna Jany. Zbigniew Tomczyk jest kuratorem i zostanie zatrudniony w DPS na czas określony. 

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konferencja Starostwo Powiatowe03
Powiat: zapowiedzi imprez

W najbliższym czasie czeka nas wiele imprez zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Kępnie o czym na ostatniej konferencji poinformował Zarząd Powiatu. ...

Zamknij