Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Nowa twarz sali GOK w Perzowie

11 marca odbyło się uroczyste  otwarcie wyremontowanej sali widowiskowej w perzowskim Gminnym Ośrodku Kultury, które połączone zostało z Dniem Kobiet, Dniem Mężczyzny i Dniem Sołtysa.

Samorząd gminny z Perzowa na remont obiektu uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 255.000,00 zł. Pozostałą kwotę – 448.031,95 zł wyasygnowała z własnych środków budżetowych gmina. Wyremontowana została sala i zaplecze. Na scenie pojawiła się kurtyna z napędem elektrycznym i nowa, dębowa podłoga. Zmodernizowana została garderoba, sanitariaty i korytarze.

gok gok1

Źródło: www.starostwo.kepno.pl

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
371-akt
Kępno: Umowa za emisję obligacji

W poniedziałek, 12 marca, w Ratuszu Prezes Wodociągów Kępińskich sp. z o.o. Katarzyna Dudziak oraz Dyrektor BGK Region Wielkopolski Krzysztof...

Zamknij