Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Nadzieje Kępna 2015

24 czerwca br. w hali KOSiR odbyło się uroczyste wyróżnienie najlepszych absolwentów gimnazjów z gminy Kępno tzw. Nadziei Kępna.

burmistrz Piotr PsikusNadzieje Kępna 2015W tym roku z pośród 283 absolwentów gimnazjów zaszczytny tytuł otrzymało 22 najlepszych. Wyróżniona młodzież otrzymała listy gratulacyjne z rąk burmistrza Piotra Psikusa oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Stachowiaka. Specjalne gratulacje laureaci otrzymają również od senator Andżeliki Możdżanowskiej.  Kryterium wyboru najzdolniejszych uczniów była nie tylko wysoka średnia ocen ale również osiągnięcia naukowe w olimpiadach i konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim, sukcesy sportowe, kulturalne i społeczne. Nadzieje Kępna to osoby wybitne, wszechstronne i kreatywne. Wybierane są przez dyrektorów i wychowawców klas w poszczególnych gimnazjach, w ilości proporcjonalnej do ilości uczniów w danej szkole.

Nadzieje Kępna 2015W tym roku po raz pierwszy UMiG w Kępnie wydał specjalną publikację poświęconą tegorocznym laureatom Nadziei Kępna. Nie zapomniano w niej także o laureatach poprzednich edycji (od roku 2002).

Nadzieje Kępna 2015Uroczystość uświetniły występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. A. Tansmana w Kępnie.

Uczniowie PSM I st.im.A.Tansmana w Kępnie

„NADZIEJE KĘPNA” 2015

Gimnazjum N1 im.Polskich Olimpijczyków w Kępnie

Kamil Hojka

Klaudia Kulesza

Natalia Paradowska

Mateusz Śniegocki

Jakub Zagórski

Agnieszka Żłobińska

Gimnazjum Nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Kępnie

Bartosz Bęś

Weronika Kostusiak

Agata Najdek

Mateusz Nasiadek

Klaudia Noculak

Wiktor Rybczyński

Jagoda Tuz

Filip Urbaniak

Radosław Wróbel

Gimnazjum im. Ks. Z. Peszkowskiego w Krążkowach

Katarzyna Bacińska

Klaudia Rzepka

Bartosz Zadka

Gimnazjum im. Jana Pawła II Mikorzynie

 Jagoda Gania

Julia Hojeńska

Weronika Owczarek

Weronika Walczak

Film z uroczystości:

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sesja Rady Gminy Bralin01
Sesja Rady Gminy Bralin

Marek Markiewicz poprowadził kolejną sesję Rady Gminy Bralin w dniu 29 czerwca br. Po tym jak ostatnio Kazimiera Kupczak zrezygnowała...

Zamknij