Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

„Muzyczne przedwiośnie” w Trzcinicy

8 marca 2018 roku w sali Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyło się po raz drugi spotkanie pod hasłem „Muzyczne przedwiośnie”.

Jest to duże wydarzenie z kalendarza imprez i uroczystości Gminy Trzcinica dedykowane Paniom w podziękowaniu za wykonywaną z poświęceniem pracę w różnych dziedzinach.
Na początku spotkania Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik złożył przybyłym Paniom serdeczne życzenia dziękując im za zaangażowanie w życie społeczne oraz troskę okazywaną każdego dnia. Podziękował także za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia Zespołowi Szkół w Trzcinicy. Do życzeń dołączyła się obecna na spotkaniu Wicestarosta Powiatu Kępińskiego Grażyna Jany.

muzyczne-przedwiosnie-trzcinica (4)
Od tego momentu scena należała do grupy artystów scen śląskich – „Biesiady z humorem”. Występ przeplatany był dowcipem zawierającym największe przeboje biesiadne i polskie m.in.  „Poszła Karolinka”, ”Szła dzieweczka do laseczka”, ”Autostop”, ”Kurdesz” i wiele innych znanych publiczności utworów zebranych w formie niespodziewanych miksów. Wszystko to okraszone układami tanecznymi w wykonaniu pary tanecznej. Artyści wystąpili w pięknych, barwnych kostiumach ludowych. Artyści do koncertu podeszli z pełnym zaangażowaniem. Rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy, dobra muzyka oraz profesjonalizm wykonawców zapewniły niezapomnianą zabawę. Artyści w czasie koncertu nie tylko śpiewali, ale także czarowali publiczność miłymi słowami, od razu zyskując sympatię zgromadzonych. Wszystkie zebrane Panie bawiły się doskonale, nagradzając artystów gromkimi brawami. Z pewnością każda z Pań, dla których ten koncert został zorganizowany poczuła się wyjątkowo a samo wydarzenie pozostanie w pamięci wszystkich.

Wieczór upłynął w przyjaznej atmosferze przy kawie i wypiekach cukierniczych. Spotkania takie służą z pewnością integracji lokalnej społeczności ale również są okazją do podziękowania Paniom za ich codzienny trud i aktywne uczestnictwo w działaniach kulturalnych, społecznych na rzecz lokalnego środowiska.

muzyczne-przedwiosnie-trzcinica (1)

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
PUP: Aktualne oferty pracy

Pracownicy poszukiwani za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie.   BRANŻA HANDLOWA Zawód SPRZEDAWCA DZIAŁ BUDOWLANY – 1 osoba Wykształcenie...

Zamknij