Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju za nami

W dniach 9 i 10 listopada 2017 roku w Hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju.

Do realizacji tego zadania po raz dziewiętnasty przystąpiły Starostwo Powiatowe w Kępnie – Wydział Edukacji i Sportu i Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W Licealiadzie przystąpiły po dwa zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców. Rozegrano trzy tercje, gdzie dziewczęta reprezentujące ZSP Nr 2 w Kępnie pokonały reprezentację ZSP Nr 1 w Kępnie 4:2. Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Bryza z ZSP Nr 1 w Kępnie, najskuteczniejszą zawodniczką meczu została Weronika Skiba, a Magdalena Sobolewska to najlepsza bramkarka zawodów. Obie uczennice reprezentują ZSP Nr 2 w Kępnie.

dsc_1897

Taki sam wynik 4:2 padł w kategorii chłopców, gdzie lepsi okazali się zawodnicy ZSP Nr 1 w Kępnie. Najlepszym zawodnikiem meczu został Kamil Tomaszewski z ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszym strzelcem został Tomasz Klein. Tomasz Czapczyński to najlepszy bramkarz zawodów. Obaj zawodnicy to uczniowie ZSP Nr 1 w Kępnie. W kategorii Szkół Podstawowych rocznik 2002-2004 najlepszą zawodniczką została Magdalena Skórecka z Gimnazjum w Opatowie, najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Gruszka ze Szkoły Podstawowej z Mroczenia, najlepsza bramkarka zawodów to Arleta Majchrzak ze Szkoły Podstawowej z Mikorzyna. Wśród chłopców Kacper Fojtar to najlepszy strzelec, bramkarz turnieju to Mateusz Gogół , uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Mroczenia. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Gawlik z Opatowa.

dsc_1895 dsc_1932

Źródło: www.starostwo.kepno.pl

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
szpital
Dotacja na rozbudowę bloku operacyjnego

W czwartek 9 listopada do Starostwa Powiatowego w Kępnie wpłynęła informacja o przyznaniu kwoty 3 605 836 złotych z rezerwy...

Zamknij