Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

7 listopada 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Do turnieju w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie reprezentacje. W kategorii chłopców przystąpiły do zawodów trzy reprezentacje szkół z naszego powiatu, które w ramach „XIX Licealiady 2017/2018″ rozegrały mecze, które wyłoniły najlepsze zespoły w tej dyscyplinie.
W kategorii dziewcząt rywalizacja wyglądała następująco:
ZSP Nr 1 Kępno – LO Nr I Kępno 14:15

W kategorii chłopców wyniki przedstawiały się następująco:
ZSP Nr 2 Kępno – ZSP Nr 1 Kępno 8:4
LO Nr I Kępno – ZSP Nr 2 Kępno 4:12
ZSP Nr 1 Kępno – LO Nr I Kępno 11:18

MP-pilka-reczna

Najlepszą zawodniczką została Zuzanna Jeziorna z ZSP Nr 1 w Kępnie. Najskuteczniejszą zawodniczką została Joanna Jóźwiak z LO Nr I w Kępnie. Bogumiła Pruchnicka z LO Nr I w Kępnie została najlepszą bramkarką.

Najlepszym zawodnikiem został Dawid Sadomski z LO Nr I w Kępnie. Najlepszy strzelcem został Jakub Strąk z ZSP Nr 2 w Kępnie. Wybrano najlepszego bramkarza turnieju, którym został Jan Grycman z LO Nr I w Kępnie.

Podsumowania i wręczenia pamiątkowych pucharów, dyplomów i piłek do piłki ręcznej dla uczestniczących w turnieju drużyn dokonała Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany i Kierownik Kształcenia Zawodowego ZSP Nr 2 w Kępnie Ewa Jobczyk.

MP-pilka-reczna2 MP-pilka-reczna3

Źródło: www.starostwo.kepno.pl

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
P. Psikus
Order dla burmistrza Kępna

Prezydent RP Andrzej Duda nadał burmistrzowi Kępna Piotrowi Psikusowi Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenie przyznawane jest za wybitne zasługi...

Zamknij