Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

19 listopada 2015 roku w hali sportowej Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Szkół Gimnazjalnych.

Do turnieju przystąpiło osiem drużyn z naszego powiatu, które podzielono na dwie grupy i rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”.
Wyłoniono po dwie najlepsze drożyny z każdej grupy. W meczu o trzecie miejsce reprezentacja Gimnazjum z Mroczenia zdecydowanie wygrała z reprezentacją Gimnazjum z Rychtala 5:1. W meczu o pierwsze miejsce Gimnazjum Nr 2 w Kępnie wygrywając 2:0 z Gimnazjum w Krążkowach zagwarantowało sobie tytuł mistrza powiatu w „XVII Gimnazjadzie 2015/2016″.

powiatowe-mistrzostwa-pilki-noznej-halowej-gimnazjum (1)

Najlepszym zawodnikiem został Jakub Turowski z Gimnazjum w Krążkowach.

Krystian Skiba z Gimnazjum z Mroczenia okazał się najlepszym strzelcem.

Najlepszym bramkarzem wybrano Miłosza Mądrzejewskiego z Gimnazjum Nr 2 w Kępnie.

powiatowe-mistrzostwa-pilki-noznej-halowej-gimnazjum (4) powiatowe-mistrzostwa-pilki-noznej-halowej-gimnazjum (3) powiatowe-mistrzostwa-pilki-noznej-halowej-gimnazjum (2)

Pamiątkowe puchary i dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego wręczył Dyrektor KOSiR-u Marek Kłoczaniuk i Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.

powiatowe-mistrzostwa-pilki-noznej-halowej-gimnazjum (5) powiatowe-mistrzostwa-pilki-noznej-halowej-gimnazjum (6)

Źródło: www.powiatkepno.pl/aktualnosci

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
KOK zaprasza na IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Kępiński Ośrodek Kultury wraz ze Studiem Tańca RETRO oraz Uczniowskim Klubem Sportowym ATUT zapraszają na IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego...

Zamknij