Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Mikołajowe dary serca

W Szkole Podstawowej w Świbie przez miesiąc trwała zbiórka karmy na rzecz zwierząt w Międzygminnym Schronisku w Wysocku Wielkim.

Dnia 1 grudnia dziewięcioosobowa grupa udała się do schroniska wraz z p. A. Bączkiewicz oraz p. M. Mielcarek i przekazała zebraną karmę. Następnie uczniowie zwiedzili schronisko, rozmawiali z pracownikami na temat ich pracy i skąd trafiają do nich zwierzęta. Dowiedzieli się również ciekawych rzeczy na temat wolontariatu. Na zakończenie wizyty dzieci wraz z opiekunami wyprowadziły dwa czworonogi na spacer i obdarowały je gigantyczną porcją czułości.

Swiba-mikołajkowy-dar-serca-schronisko (3)

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Seniora Laski
Dzień Seniora w Laskach

2 grudnia 2017 roku w Domu Ludowym w Laskach odbył się Dzień Seniora. Wśród zebranych gości znaleźli się Wójt Gminy...

Zamknij