Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Mieszkańcy Gminy Trzcinica przywitali Nowy Rok

W Domu Ludowym w Trzcinicy odbył się tradycyjny Bal Sylwestrowy zorganizowany przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Wszystkich obecnych powitała Przewodnicząca Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Trzcinicy Pani Bogumiła Konieczny, która przekazała życzenia noworoczne oraz podziękowała zaangażowanym w przygotowania za pomoc w organizacji balu, a sponsorom za ufundowanie fantów.

Jak dodaje Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: Chciałbym podziękować Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Trzcinicy za bardzo duże zaangażowanie i włożony trud w przygotowanie kolejnego balu sylwestrowego. Dziękuję wszystkim organizatorom, sponsorom oraz osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy.

trzcinica

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
IMG-0245
Powstało nowe stowarzyszenie

Po 20 latach przynależności sołtysów kępińskich do Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego sołtysi z powiatu kępińskiego postanowili założyć własne Stowarzyszenie o...

Zamknij