Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Mamy świętowały z Bożeną Henczycą

25 maja prawie 150 pań wraz z poseł Bożeną Henczycą świętowało Dzień Matki.

W intencji mam Mszę Świętą odprawił ks. kanonik Wiesław Cieplik w kościele pw. św Stanisława Biskupa i Męczennika w Trzcinicy. Kościół był wypełniony po brzegi. Druga część uroczystości odbyła się w Restauracji Różanej w Laskach. Tam poseł złożyła wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia obdarowując je symboliczną różą.

Bożena Henczyca
Jestem naprawdę wzruszona, że tak otwarcie odpowiedziałyście na moje zaproszenie. Jest to dla mnie bardzo wzruszający moment, i muszę powiedzieć, że dopiero kiedy zostałam matką, zrozumiałam, co te słowo tak naprawdę oznacza. Dlatego chciałam wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby wasze dzieci nie przyniosły zawodu, żebyście były szczęśliwe z tego powodu, że jesteście matkami – mówiła Bożena Henczyca.

Dzień Matki w LaskachWiele ciepłych słów uznania płynęło również w stronę organizatorki uroczystości. Za zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności podziękowały jej w imieniu wszystkich gości Elżbieta Kowalik i Zofia Marcinkowska.

Dzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachRównież serdeczne życzenia wszystkim zgromadzonym matkom złożył ks. kan. Wiesław Cieplik.

Dzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachPo części oficjalnej nadszedł czas na dobrą zabawę wraz z kabaretem EWG z Doruchowa.

Dzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachTo był niezapomniany wieczór dla wszystkich zgromadzonych mam i pedagogów, którzy pełnią ważną rolę wychowawczą w lokalnej społeczności. 

Dzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachDzień Matki w LaskachDzień Matki w Laskach

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
kino pod gwiazdami - Grębanin
Kino pod gwiazdami w Grębaninie

Nieoczekiwanie wysoką frekwencją cieszyła się projekcja francuskiego komediodramatu pt. „Nietykalni” która miała miejsce w piątkowy wieczór, 22 maja, na boisku...

Zamknij