Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Majówka w Perzowie

W dnia 3-4 maja odbyły się Dni Gminy Perzów cz. I – Majówka.

Pierwszego dnia na zorganizowany zostały imprezy sportowo rekreacyjne oraz patriotyczne: Uliczny Bieg Rodzinny z Biało-Czerwoną, Charytatywny Turniej Nocny Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Perzów. W Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury otwarta została wystawa plastyczna „Droga do wolności” połączona z promocja kartki okolicznościowej wydanej z okazji Jubileuszu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

DSCN0260_A laureaci_konkursu_plastycznego_Droga_do_wolności_A www_DSC_0796

4 maja tłumy mieszkańców i gości przybyły do Perzowa na koncert Andrzeja Rybińskiego i Sławomira. Boisko sportowe przy Zespole Szkół w Perzowie wypełnione było po brzegi. Impreza rozpoczęła się występami młodych wokalistów i gitarzystów skupionych w sekcjach muzycznych Gminnego Ośrodka Kultury. Oficjalnego otwarcia dokonała Wójt Gminy Perzów Danuta Froń. Witając wszystkich mieszkańców i gości wójt złożyła również życzenia Strażakom z OSP w Gminie Perzów, którzy właśnie 4 maja, w Dniu Świętego Floriana obchodzą Międzynarodowy Dzień Strażaka. O godz. 19.00 na scenie wystąpił wybitny polski piosenkarz i muzyk Andrzej Rybiński. Jego piosenki „Nie liczę godzin i lat”, „Pocieszanka”, „Czas relaksu”, „Za każdą cenę” zna i śpiewa cała Polska. Kulminacyjnym punktem wieczoru był jednak koncert Sławomira. Fani artysty mieli okazje wspólnie z muzykiem zaśpiewać najpopularniejsze jego utwory „Megira”, „Ni mom Hektara”, czy „Miłość w Zakopanem”. Długo po koncercie artysta wraz z żoną Kajrą rozdawał autografy i udzielał wywiadów. Organizatorami I części Dni Gminy Perzów był Gminny Ośrodek Kultury oraz Urząd Gminy w Perzowie.

Opracowano na podstawie materiałów UG w Perzowie.

1awww_DSC_0849 2www_DSC_0949 3www_DSC_0054 4www_DSC_0966

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
kl. IV TA z wychowawcą
Pożegnanie absolwentów ZSP Nr 2

Zakończył się kolejny etap edukacyjny młodzieży klas czwartych Technikum Nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. 27 kwietnia 75 uczniów...

Zamknij