Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Inwestycje i modernizacje w gminie Trzcinica

Rozpoczęła się inwestycja gazu ziemnego na ulicy Armii Krajowej w Laskach. Wykonawcą zadania jest firma P.U.G. „OL-GAZ”.

Inwestycja jest kontynuacją ubiegłorocznych prac.

str inwestycja gazu Laski - Kopia

 

Zakończyła się modernizacja dróg gminnych w miejscowościach Teklin
i Aniołka Pierwsza w Gminie Trzcinica. Wykonawcą zadania było KPDM w Kępnie.

modernizacja dróg 2 -str modernizacja dróg str

Trwa wymiana pokrycia dachowego wraz z ekranami na Domu Ludowym w Laskach. Rozpoczęły się prace przy Domu Ludowy w Pomianach, polegające na położeniu nowego tynku. Zawarta została także umowa na wykonanie malowania pomieszczeń wewnętrznych. Udało się pozyskać środki w ramach projektu „Pięknieje wielkopolska wieś” na modernizację terenu przed stadionem sportowym w Trzcinicy oraz remont trybun i nasadzenia zieleni. Przy Domu Ludowym w Smardzach, oprócz nowej altany, zmodernizowane zostanie oświetlenie terenu oraz budynku. W Piotrówce na boisku sportowym uzupełniono piłkochwyty i zakupiono wyposażenie boiska do piłki siatkowej.

DSCN2302 DSCN2309 DSCN2318

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
międzygminny koknurs 2 str
Ortograficzne zmagania w Trzcinicy

15 maja 2018 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się XI Międzygminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III Szkoły...

Zamknij