Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kuźnica Trzcińska: nowe ogrzewanie w Domu Ludowym

Zakończyły się prace nad opracowaniem dokumentacji technicznej i kosztorysowej zadania „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części pomieszczeń gospodarczych budynku Domu Ludowego na pomieszczenie kotłowni wraz z instalacją centralnego ogrzewania”.

Dokumentacja dotyczy Domu Ludowego w Kuźnicy Trzcińskiej a całkowita wartość kosztorysowa prac to około 44 000 złotych. Inwestycja planowana jest do wykonania w 2016 roku. Byłby to już szósty z ośmiu Domów Ludowych, w których w ostatnim czasie zamontowano centralne ogrzewanie. Takie instalacje powstały w Trzcinicy, Laskach, Smardzach, Pomianach i w bieżącym roku w Piotrówce. Na przyszły rok oprócz wykonania inwestycji w Kuźnicy Trzcińskiej planowane jest przygotowanie dokumentacji w siódmym Domu Ludowym w Aniołce Pierwszej.

dokument-kuznica-trzcinska

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
XVII-sesja-rady-miejskiej-kepno3
XVII Sesja Rady Miejskiej w Kępnie

26 listopada w kępińskim Ratuszu odbyła się XVII Sesja Rady Miejskiej. Przed przystąpieniem do obrad, Burmistrz Miasta i Gminy Kępno...

Zamknij