Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Krzysztof Godek odchodzi z ratusza

Krzysztof Godek Asystent Burmistrza Miasta i Gminy Kępno odchodzi z ratusza.

W związku z nowelizacją ustawy o pracownikach samorządowych wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast, starości czy marszałkowie województw nie będą mogli zatrudniać osób na stanowisku doradcy ani asystenta podczas pełnienia swojej funkcji. Obecnie pracownicy samorządowi mogą być zatrudniani tylko na stanowiskach urzędniczych a stanowiska asystentów i doradców do takich nie należą. W związku z powyższym nie będzie można ich przenieść do pracy na inne stanowisko w urzędzie czy jednostce podległej.

Nowelizacja ustawy o likwidacji stanowisk asystentów i doradców w samorządach została uchwalona przez sejm 15 września, a umowy z obecnie zatrudnionymi doradcami i asystentami ulegają rozwiązaniu w ciągu 14 dni od daty wejścia w życie ustawy.

Krzysztof Godek jako Asystent Burmistrza Miasta i Gminy Kępno pracuje w ratuszu do 29 września. Jak sam deklaruje - Nie będę startował w konkursach na jakiekolwiek stanowisko w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie.

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
-images-img7
Komunikat Sanepidu: Woda przydatna do spożycia

Ważna informacja dla mieszkańców Myjomic, Ostrówca, Kierzna i Kierzenka. Spółka Wodociągi Kępińskie Sp. z o.o. informuje, że na mocy powtórnych...

Zamknij