Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kradł metalowe elementy

W lutym br. dzielnicowi KPP Kępno zatrzymali sprawcę szeregu kradzieży na terenie miasta Kępna.

Zatrzymanym okazał się, znany już policji, 49-letni mieszkaniec Kępna. Jak się okazało mężczyzna w okresie od lipca 2014 do listopada 2014 roku oraz w styczniu tego roku przynajmniej 60 razy zakradał się do jednej z firm przemysłowych i kradł elementy metalowe do montaży regałów przemysłowych. Jednorazowo wynosił około 10-15 sztuk. Każdy z tych elementów wart był około 20 euro. 49-latek natomiast sprzedawał je za niewielkie pieniądze w punkcie skupu złomu.

07 lutego br. złodziej został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 10 lutego usłyszał 61 zarzutów kradzieży. Przyznał się do każdego z nich. Był już wcześniej karany przez sąd za kradzieże i włamania. Teraz wprost z komendy trafił do aresztu śledczego, gdyż sąd zadecydował o odbyciu przez niego tzw. kary bezwzględnego pozbawienia wolności za przestępstwa, których dopuścił się w minionym okresie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Północ
Święto w gronie seniorów

W czwartek, 12 lutego w Kępińskim Ośrodku Kultury Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Północ świętowało Dzień Babci i...

Zamknij