Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

W poniedziałek, 9 czerwca 2014 r. odbył się w Żychlinie koło Konina finał XXI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Samorządowe w Koninie.

Patronem konkursu jest Marszałek Wielkopolski Marek Woźniak. W tegorocznej edycji powiat kępiński reprezentowały uczennice Gimnazjum im. ks. Zdzisława Peszkowskiego w Krążkowach Katarzyna Bacińska i Klaudia Rzepka.

Gimnazjalistki z Krążków osiągnęły bardzo wysokie wyniki  – Katarzyna Bacińska zakwalifikowała się do ścisłego finału ośmiu laureatów. W eliminacjach pisemnych straciła tylko jeden punkt. Ostatecznie po ustnym finale zajęła siódme miejsce. Po raz pierwszy przedstawicielom naszego powiatu udało się osiągnąć tak wysokie lokaty.

Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym konkurs_wiedzy_o_samorzadzie2

Updated: 18 czerwca 2014 — 09:49
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Moda z Gosią Baczyńską
Moda z Gosią Baczyńską

20 czerwca o godzinie 18:00 kolejna odsłona projektu "Kępnianie z pasją". Gościem spotkania będzie Gosia Baczyńska. Baczyńska to światowej sławy...

Zamknij