Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Konkurs wiedzy o BHP w rolnictwie

W dniu 26 marca 2018 r., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, przeprowadzono eliminacje szkolne XXIV edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie dla uczniów kierunków rolniczych szkół ponadgimnazjalnych z terenu południowej Wielkopolski.

W eliminacjach szkolnych udział wzięło 27 uczniów z klasy ITB, II TA i III TC Technikum Nr 2 uczących się w zawodzie technik agrobiznesu. Zakres tematyczny konkursu zawiera znajomość problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie w stopniu gwarantującym świadomą i bezpieczną pracę. W wyniku przeprowadzonych eliminacji pisemnych, polegających na rozwiązaniu testu wiadomości, Komisja w składzie:
1) Ewa Jobczyk – kierownik szkolenia praktycznego ZSP Nr 2 w Kępnie,
2) Sylwia Kwaśniewska – pracownik Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kępnie,
3) Barbara Gruszka – nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych w ZSP Nr 2 w Kępnie,
4) Jan Kokot – nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych w ZSP Nr 2 w Kępnie, wyłoniła trzech zwycięzców etapu szkolnego:
I miejsce – Alicja Jakubczyk z klasy I TB,
II miejsce – Jakub Kabot z klasy I TB,
III miejsce – Michał Klimecki z klasy I TB.

DSCF5506
Wyniki konkursu podsumowała Ewa Jobczyk, kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, która wręczyła dyplomy i życzyła wszystkim laureatom powodzenia w etapie regionalnym XXIV edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie.
Etap regionalny konkursu Wiedzy o BHP w Rolnictwie odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie.

Jan Kokot

DSCF5511 DSCF5512

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
IMGP1058
Mikorzyn: Spotkanie w wiosennym nastroju

Coroczną już tradycją Gminy Kępno stały się spotkania wielkanocne. Tym razem odbyło się ono 22 marca w Domu Strażaka w...

Zamknij