Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Koncert Mateusza Słowikowskiego

W piątek 24 lipca na kępińskim rynku miało miało miejsce kolejne wydarzenie z cyklu „Muzyczne Lato w Kępnie”.

Tym razem odbył się niezwykły koncert fortepianowy Mateusza Słowikowskiego pn. „Chopin i nie tylko”.

koncert-M.Słowikowski2

Artysta pochodzący z Kępna jest dumą naszego regionu. Naukę gry na fortepianie zaczął mając 7 lat. Ukończył kępińską Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Aleksandra Tansmana. Obecnie uczy się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu w klasie dr hab. Pawła Zawadzkiego.
Wielokrotnie nagradzany na krajowych i międzynarodowych konkursach pianistycznych.Występował na największych salach koncertowych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Obecnie szykuje się do występu w Norwegii.

koncert-M.Słowikowski3

Podczas piątkowego koncertu Mateusz zaprezentował utwory klasyczne jak również znane piosenki we własnej aranżacji. 

koncert-M.Słowikowski1

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca (8)
Rowerem do Bolesławca

W sobotę 26 lipca odbył się zorganizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury rajd rowerowy z Kępna do Bolesławca. 45 uczestników rajdu,...

Zamknij