Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kolizja w Żurawińcu

36-latka z powiatu namysłowskiego wjechała w inny samochód, była pod wpływem alkoholu.

 28 sierpnia 2017 roku około godz. 06.50 oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Żurawińcu, na rondzie. Pokrzywdzona, 28-latka z gm. Perzów, poinformowała, że na rondzie nie ustąpiono jej pierwszeństwa przejazdu i w ten sposób doszło do zderzenia pojazdów. Drugim samochodem – fordem – kierowała 36-latka z powiatu namysłowskiego, która próbowała uciekać z miejsca kolizji. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali jednak sprawczynię i podczas rozmowy z nią wyraźnie wyczuli od niej alkohol. Badanie potwierdziło, że 36-latka była nietrzeźwa. Miała w wydychanym powietrzu 0,54 promila alkoholu.

Postępowanie w jej sprawie prowadzi KPP Kępno. Kobieta straci uprawnienia do kierowania pojazdami. Czekają ją także wysokie kary finansowe.

Updated: 30 sierpnia 2017 — 09:20
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
policja-kepno
Młody kierowca wpadł do rowu

W Nowej Wsi Książęcej kierowca chcąc uniknąć zderzenia z dziką zwierzyną wjechał do rowu. 27 sierpnia 2017 roku około godz....

Zamknij